Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zodpovedný stavbyvedúci

StavCool s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je najmä fyzická práca na stavbe a zabezpečenie materiálu podľa potrieb. Vyžaduje sa samostatný, zodpovedný prístup a určitá miera odbornosti. Nejedná sa len o manažérsku funkciu, ale je potrebné na pracovisku aj fyzicky reálne pracovať.

Finančné odmeny za skvelú prácu.

V prípade seriózneho záujmu kontaktuje kontaktnú osobu na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať.

Sme stavebná spoločnosť zaoberajúca sa prednostne výstavbou rodinných domov na kľúč a bazénov. Realizujeme aj iné stavebné činnosti podľa potrieb zákazníkov.
ID: 3933380  Megjelentetés dátuma: 6.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac