Pomocný pracovník na stavbe

STAUPRA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520 EUR/mesiac520 eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocných pracovníkov na stavby v Bratislave. Vykládky nákladných áut, pomocné práce, natieranie hydroizolačných náterov, pomoc pri príprave na realizáciu a pod. Práca na 25 hodín týždenne.

voľné víkendy a sviatky

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite prostredníctvom emailu Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť STAUPRA s.r.o. je rodinná firma s hlavnou pôsobnosťou na západnom Slovensku. Naša spoločnosť sa rozdeľuje na tri hlavné segmenty, z ktorých je aj poskladaný samotný názov STAUPRA. STAVBA - AUTODOPRAVA - PRÁCA.

Hlavným segmentom spoločnosti je STAVBA, v ktorom sa orientujeme na montáž rôznych typov strešných krytín, izolácií striech a klampiarskych prvkov. Taktiež sa venujeme aj malým stavbám z dreva a zámočníckej výrobe.

Naša firma disponuje plachtovým nákladným vozidlom s celkovou nosnosťou do 1000kg, na ktorom vykonávame vnútroštátnu, ale aj medzinárodnú nákladnú cestnú dopravu do 3.5t. Sme však schopný zabezpečiť nákladnú autodopravu podľa Vašej potreby.

Segment PONUKA PRÁCE sa zaoberá poskytovaním práce v podobe pomocných prác na stavbe.
ID: 3635721  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 EUR/mesiac520 eur + odmeny