Špecialista pre styk s verejnosťou a sociálne siete

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava príspevkov na sociálne siete v spolupráci s odbornými sekciami štátneho ústavu
- spolupráca na kampaniach a stratégii pre sociálne siete
- jednoduchá grafická úprava príspevkov ad hoc v prípade potreby
- príprava tlačových správ, stanovísk a oznamov ŠÚKL pre odbornú a laickú verejnosť
- aktívna komunikácia s médiami
- aktívna spolupráca s komunikačnými špecialistami liekových agentúr v EÚ
- starostlivosť o webovú stránku ŠÚKL, aktualizácia oznamov na webovej stránke
- triedenie a spracovanie denného monitoringu médií
- spracovanie výročnej správy
- iné externé a interné komunikačné výstupy (informačné a propagačné materiály, vestník, preklady tlačových správ Európskej liekovej agentúry)
Iné:
- vybavovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej komunikácie
- znalosť agendy a pracovných postupov spolupracovníkov v rámci oddelenia a ich zastupovanie počas neprítomnosti
- spolupráca s útvarmi v rámci ŠÚKL
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov príslušného nadriadeného štátneho zamestnanca.

pružný pracovný čas v rozsahu 37,5 hod. týždenne
týždeň dovolenky naviac podľa KZ vyššieho stupňa

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Vybraným uchádzačom bude zaslané písomné zadanie, po jeho vypracovaní budú úspešní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- komunikačné zručnosti
- spoľahlivosť
- práca s textom

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3850605  Megjelentetés dátuma: 14.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac