Štátny ústav pre kontrolu liečiv hľadá vhodného kandidáta na pozíciu hlavný radca – inšpektor na odd.kontroly výroby a kvality liekov na trhu (SVP)

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.
Inšpekčná činnosť v oblasti správnej výrobnej praxe (SVP) a správnej veľkodistribučnej praxe. Samostatný, odborný a špecializovaný výkon inšpekčnej činnosti na úseku humánnej farmácie. Vykonávanie inšpekcií správnej výrobnej praxe na národnej a medzinárodnej úrovni. Vypracovanie štandardných pracovných postupov, spolupráca pri vypracovaní metodických pokynov. Účasť na medzinárodných školeniach inšpektorov správnej výrobnej praxe. Spracovanie medzinárodných informácií o nevyhovujúcej kvalite liekov.

- 37,5 hod. týždenný pohyblivý pracovný čas
- 1 týždeň dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s výrobou API, biotechnológiami, prípadne sterilnou/nesterilnou výrobou liekov
- flexibilita, ochota cestovať
- dobré argumentačné schopnosti a profesionálne vystupovanie

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2814567  Megjelentetés dátuma: 28.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov