Štátny ústav pre kontrolu liečiv hľadá vhodného kandidáta na pozíciu hlavný radca – koordinátor na odd. registračných procesov (zástup počas MD)

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v odbore štátnej služby zdravotníctvo spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

Vykonávanie a zabezpečenie výkonu špecializovaných administratívnych a odborných činností súvisiacich so životným cyklom liekov registrovaných procesom národnej procedúry, procedúry vzájomného uznávania a decentralizovanej procedúry a vykonávanie ich elektronickej evidencie v databázach CTS a VIS-Lieky.

- 37,5 hod. týždenný pohyblivý pracovný čas
- 1 týždeň dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2812494  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov