Výskumný a vývojový zamestnanec - vedúci oddelenia pre predškolskú a elementárnu pedagogiku

Štátny pedagogický ústav

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
podľa zákona č. 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní ... tarifný plat od 950 eur podľa praxe a odbornosti a príplatok za riadenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje úlohy oddelenia,
- samostatne rieši úlohy v oblasti primárneho vzdelávania so zameraním najmä na slovenský jazyk a literatúru a prírodovedu,
- pripravuje schvaľovacie protokoly, odborné posudky v uvedenej oblasti,
- tvorí, inovuje a overuje pedagogické dokumenty v uvedenej oblasti,
- podieľa sa na tvorbe nových koncepcií výchovy a vzdelávania, najmä v uvedenej oblasti,
- plní vedecko-výskumné úlohy, tvorivo interpretuje výsledky výskumu a aplikuje ich pri tvorbe materiálov pre pedagogickú prax,
- vykonáva konzultačnú, oponentskú, publicistickú a expertíznu činnosť

- príjemné pracovné prostredie,
- 5 dní dovolenky navyše,

V prípade záujmu o pracovnú ponuku pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom a Vaším súhlasom so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov mailom na adresu [email protected] do 17.10.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ pre I. stupeň ZŠ v zmysle vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení n

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• odborná prax minimálne 5 rokov v školstve
• dobrá znalosť školskej problematiky a legislatívy, sledovanie súčasných problémov predprimárneho a primárneho vzdelávania• zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, cieľavedomosť, samostatnosť, schopnosť koordinácie vlastnej práce a práce oddelenia, schopnosť koncepčného myslenia, schopnosť samostatne formulovať odborný text

Štátny pedagogický ústav plní úlohy zabezpečenia odborno-metodického riadenia škôl a školských zariadení ako aj vzdelávacej činnosti pedagogických pracovníkov. ŠPÚ je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3671256  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní ... tarifný plat od 950 eur podľa praxe a odbornosti a príplatok za riadenie