Asistent/asistentka

Štátna školská inšpekcia

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Termín nástupu
júl 2018
platová trieda 8 podľa zákona č. 553/2003 Z.z.; v závislosti od dĺžky započítanej praxe tarifný plat od 448,50 € do 642,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidovanie došlej a odoslanej pošty, evidencia skladového hospodárstva, bežné administratívne činnosti v rámci chodu organizácie, spracúvanie elektronickej korešpondencie s úradmi, inštitúciami, kontrola a spracovanie dochádzky

37,5 hodinový týždenný pracovný čas;výmera dovolenky zvýšená o päť dní; pružný pracovný čas; stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

pracovný pomer na určitú dobu, na zastupovanie počas materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky; po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného príplatku; v júni možnosť uzatvorenia dohody o pracovnej činnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, samostatnosť

rozpočtová organizácia, plní funkciu kontroly štátu nad úrovňou pedagogického riadenia, nad úrovňou výchovy a vzdelávania...

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3414869  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platová trieda 8 podľa zákona č. 553/2003 Z.z.; v závislosti od dĺžky započítanej praxe tarifný plat od 448,50 € do 642,50 €