Finančný analytik a účtovník

Štátna pokladnica

Miesto práce
ŠTÁTNA POKLADNICA, Radlinského, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacodmeny (letné, vianočné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava reportov na dennej báze a analýz pre účely finančného riadenia, zostavenie konsolidačného balíka vrátane odsúhlasovania vzájomných vzťahov Štátnej pokladnice s klientami a riešenia vzniknutých rozdielov, spolupráca na inventarizácii majetku a záväzkov, spolupráca na ročnej závierke.

- pružný pracovný čas 37,5 hodiny týždenne,
- príležitostná práca z domu,
- základná výmera dovolenky päť týždňov, dovolenka vo výmere šesť týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca príslušného kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku a zamestnancovi, ktorý sa trvale stará o dieťa,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3% z funkčného platu zamestnanca,
- príspevok na sociálnu výpomoc (pri dlhodobej PN, pri narodení dieťaťa, pri úmrtí rodinného príslušníka, pri materiálnej škode na majetku v dôsledku živelnej pohromy)
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily (Multisport)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP R/3 - Základy

Počet rokov praxe

5

znalosť podvojného účtovníctva
znalosť slovenskej legislatívy v účtovníctve
analytické myslenie
samostatnosť
zodpovednosť

Štátna pokladnica je rozpočtová organizácia zriadená v zmysle zákona č. 291/2002 Z. z. o Štátnej pokladnici a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Štátna pokladnica predstavuje nový systém v komplexnom finančnom manažmente verejných financií a v riadení hotovosti, dlhu a investovania krátkodobých prebytkov likvidity verejného sektora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4201580  Megjelentetés dátuma: 11.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac