Umelecký stolár / nábytkár

Štátna opera

Miesto práce
Jegorovova 20, Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
637 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, základná mzda je v rozsahu od 637,- € do 765,- €. Ku mzde sa vypláca príplatok za prácu v sťaženom prostredí a po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie v zmysle uvedeného zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhotovovanie individuálnych scénických doplnkov z dreva prevažne ručne alebo zhotovovanie umelecko-remeselných stolárskych výrobkov interiérového a exteriérového charakteru.

Týždenný pracovný čas 37,5 hod.
Týždeň dovolenky navyše - v súlade s vyššou kolektívnou zmluvou.
Iné výhody podľa kolektívnej zmluvy.
Perspektíva dlhodobej spolupráce - po dobe určitej zmluva na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- tímová práca

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4080300  Megjelentetés dátuma: 13.5.2021  Alapbér (bruttó): 637 EUR/mesiac