Referent/ka investičnej výstavby a správy technológií

Štátna opera

Miesto práce
Národná, Banská Bystrica
Termín nástupu
02/2021
802 - 962,5 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, základná mzda je v rozsahu od 802,- € do 962,50 € a po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie v zmysle uvedeného zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva a zabezpečuje správu technologického vybavenia stavieb (MaR - klimatizácia, vykurovanie, vzduchotechnika),
- Zabezpečuje prípravu, realizáciu a vyhodnocovanie investičných akcií, od vypracovania investičnej úlohy a spolupráce pri zostavovaní projektovej a rozpočtovej dokumentácie, územného a stavebného konania, iných vyjadrení, rozhodnutí a povolení príslušných orgánov, kontroly pri realizácii, overenie správnosti faktúr až po preberanie a odovzdávanie do užívania, záverečné vyhodnotenie,
- Vypracováva plán investičných úloh, stavebných investícií, rekonštrukčných prác a technologického investičného rozvoja vrátane ich finančného zabezpečenia,
- Vykonáva technický dozor pri výstavbe, rekonštrukcii a opravách stavieb a zariadení a kontroluje realizáciu investičných akcií,
- O jednotlivých investičných akciách vedie kompletnú písomnú agendu,
- Monitoruje a vyhodnocuje spotrebu energií.

Pružná pracovná doba (37,5 hod. / týždeň).
Stabilná práca s dlhodobou perspektívou.
Stravné lístky nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii je vítaná

Počet rokov praxe

2

- Zodpovednosť,
- Samostatné rozhodovanie,
- Komunikačné schopnosti.

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4016331  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 802 EUR/mesiac