Personalista -zastupovanie počas dlhodobej PN

Štatistický úrad SR

Miesto práce
Lamačská cesta 3, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 036,5 EUR/mesiacPonúkaný plat: od 1 036,50 eur (platová tarifa platovej triedy 7) s možnosťou priznania osobného príplatku v súlade so zákonom č. 55/2017 o štátnej službe v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najnáročnejšia činnosť :
Koncepčné alebo metodické činnosti na úrovni ministerstva, ostatného ústredného orgánu štátnej správy, orgánu alebo úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti, alebo na úrovni orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

Bližšie určená najnáročnejšia činnosť:
Koncepčné, koordinačné a metodické činnosti pri uplatňovaní štátnozamestnaneckých vzťahov na ŠÚ SR, navrhovanie, sledovanie a vyhodnocovanie realizácie prijímaných opatrení v oblasti riadenia ľudských zdrojov, spoluúčasť na tvorbe a uplatňovaní interných právnych predpisov na osobnom úrade.

Bližšie určená ďalšia činnosť:
Vykonávanie odborných personálnych a ostatných súvisiacich činností pri uplatňovaní štátnozamestnaneckých vzťahov a pracovnoprávnych vzťahov zamestnancov pracovísk ŠÚ SR . Práce súvisiace so vznikom, zmenou a skončením štátnozamestnaneckého/pracovného pomeru.

- práca v stabilnej inštitúcií, príjemný pracovný kolektív
- výmera dovolenky vyššia o 1 týždeň nad rámec výmery v Zákonníku práce
- stravné lístky
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
a. Písomná žiadosť do zamestnania
b. Profesijný štruktúrovaný životopis
c. Kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania
d. Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Doklady je možné podať poštou alebo elektronickými prostriedkami, najneskôr do 11.12.2020 (pri podaní poštou je rozhodujúci dátum podania na poštovej pečiatke, pri podaní elektronickými prostriedkami dátum doručenia elektronickej správy)
Adresa pre podanie poštou:
Štatistický úrad SR, Miletičova 3, Bratislava
Adresa pre podanie elektronickými prostriedkami: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

-samostatnosť, flexibilita, komunikačné zručnosti, zodpovednosť, organizačné schopnosti,

Štatisticky úrad SR ako ústredný orgán štátnej správy je tradičným producentom oficiálnych štatistík, zhromažďuje údaje a zostavuje štatistiky na vnútroštátne účely a tiež pre potreby Európskej únie. Je zodpovedný za rozvoj, tvorbu a šírenie oficiálnej štatistiky v SR. Z dôvodu rýchlo sa meniacich procesov v spoločnosti, digitalizácií všetkých oblastí spoločenského a hospodárskeho života, spolu s rastúcou popularitou internetu, používaním sociálnych médií a digitálnych platforiem sa vytvára dopyt po komplexnejších a náročnejších štatistických výstupov.
ID: 3998688  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 036,5 EUR/mesiac