Skladník s preukazom VZV - Nitra - doprava zabezpečená

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
837 - 963 EUR/mesiacZákladná mzda od 837,- € - 963,- € brutto ( pre predstavu 963,- € brutto predstavuje 736,- € v čistom )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DO SVOJHO TÍMU HĽADÁME SKLADNÍKOV, KTORÍ MAJÚ

* PAPIERE NA VZV *
* JAZDIA NA ČELNOM VOZÍKU *
* JAZDIA NA VOZÍKU S BOČNÝM SEDENÍM (RETRAK) - VÝHODOU *
Mzdové podmienky:
Základná mzda 837,- € brutto
po 1 odpracovanom mesiaci 5% variabilná zložka ( 42,-)
po 2 odpracovanom mesiaci 10% variabilná zložka ( 84,-)
po 3 odpracovanom mesiaci 15% variabilná zložka ( 126,-)

Tvojou úlohou bude:
- Vykládka, nakládka kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu do a z regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky
( manuálne aj s pomocou VZV )
- Práca so scannerom
- Zásobovanie montážnej linky komponentmi
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5 S

- Pracovná zmluva na dobu NEURČITÚ od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- Práca na jednu až dve zmeny
- 13. Plat
- Príplatky za odpracované nadčasy, sviatky a víkendy
- Možnosť kariérneho rastu
- Stravné lístky v hodnote 3,60 € ( príspevok zamestnanca 0,22 € )
- Pracovné oblečenie a obuv zdarma

- DOPRAVA JE ZABEZPEČENÁ ZDARMA -
V RÁMCI NITRY A TIEŽ AJ OKOLITÉ OBCE

Informácie o výberovom konaní

- Precíznosť a zodpovednosť
- Logické myslenie
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť pracovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika a zásobovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3671103  Megjelentetés dátuma: 17.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 837 - 963 EUR/mesiacZákladná mzda od 837,- € - 963,- € brutto ( pre predstavu 963,- € brutto predstavuje 736,- € v čistom )