Technická podpora predaja

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia, poradenstvo a administratíva pre obchodný tím
- vypracovávanie technických podkladov k manipulačnej technike, cenových ponúk a kalkulácií
- preklad technickej dokumentácie z AJ a do AJ
- práca s CRM systémom a spolupráca na jeho rozvoji
- komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi
- zabezpečovanie produktových školení
- vytváranie prezentačných podkladov
- aktualizácia obsahu web stránky a facebookovej stránky
- pomoc pri správe a prevádzke informačných systémov - NAVISION, CRM, Signatus

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavé firemné benefity, napr. 5 dní dodatkovej dovolenky, nápoje na pracovisku zadarmo
- možnosť odborného vzdelávania
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
- príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá predajom manipulačnej techniky a logistických riešení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- základné až mierne pokročilé znalosti informačných technológií
- nutná znalosť AJ stredne pokročilý
- znalosť programu Microsoft Dynamics NAV výhodou
- technické myslenie
- komunikatívnosť, cieľavedomosť a prezentačné schopnosti
- pripravenosť učiť sa nové veci
- tímovosť a zodpovednosť
- vodičský preukaz sk. B
- bydlisko Trenčín a okolie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3643553  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/brutto + variabilná zložka