Inžinier zákaznickej kvality

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€ + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Viesť PFMEA team počas projektovej fázy
- Definovať požiadavky na kvalitu projektu, vypracovať plán meraní, navrhnúť metódy a zariadenia na meranie
- Vytvoriť projektovú dokumentáciu
- Riadiť vývoj kontrolného plánu
- Vytvárať a predkladať PPAP zákazníkovi
- Riadiť MSA v projektovej fáze
- Zaškoliť a odovzdať projektovú dokumentáciu závodu
- Zabezpečiť vzorkovanie produktov
- Tvoriť PPAP dokumentáciu
- Evidovať a riešiť reklamácie
- Reportovať výsledky
- Problem solving za pomoci štandardných metód pri zaisťovaní kvality (napr. FMEA, PDCA, FTA, Ishikawa, Pokayoke, Mistake-error proofing, kaizen, 8D, Six Sigma, 5why)
- Pripravovať, organizovať a realizovať audity

- Mesačný bonus na základe výsledkov a dochádzky
- Možnosť kariérneho rastu
- Príspevky zo sociálneho fondu (narodenie detí, svadba, vianočné poukážky, ...)
- Bonus za odporúčanie kolegu
- Teambuildingové aktivity, firemné akcie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujem za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technológie, strojárske, priemyselné zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Min. 3 roky skúsenosti na pozícii inžiniera kvality, ideálne v automotive
- Znalosť metód 5D/8D, 5WHY, ISHIKAWA, PFMEA, SPC/MSA a ďalších
- Skúsenosť s tvorbou dokumentácie potrebnej pre zaistenie kvality (Control Plan, Flowchart, PPAP, APQP)
- Dobré komunikačné, prezentačné a analytické zručnosti
- Schopnosť identifikovať a efektívne riešiť problémy
- Veľmi dobré organizačné zručnosti a schopnosť pracovať pod tlakom
- Certifikácia podľa VDA veľkou výhodou
- Certifikácia na špecifické požiadavky koncernových zákazníkov výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3622399  Megjelentetés dátuma: 18.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800€ + mesačné odmeny