Key Account Manager

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1600 €/btt + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analyzovať potreby potencionálnych firemných zákazníkov
- Prezentovať a predávať komplexné riešenia produktov a služieb
- Zodpovednosť za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvenia nových zákazníkov
- Pripravovať obchodné ponuky a riešenia na základe zverených kompetencií
- Aktívne participovať na obchodných jednaniach, podieľať sa na spracovávaní ponúk do tendrov v rámci regiónu SK a CZ
- Monitorovať konkurenčné aktivity na trhu a navrhovať opatrenia pre úspešnú akvizíciu firemných zákazníkov
- Uzatvárať v mene zamestnávateľa zmluvné vzťahy s novými firemnými zákazníkmi podľa podmienok a postupov stanovených zamestnávateľom
- Zodpovednosť za budovanie a udržiavanie profesionálnych obchodných vzťahov s vybranými kľúčovými firemnými zákazníkmi
- Identifikovať priestor pre potenciálne príležitosti predaja a zodpovedať za splnenie obchodných cieľov v rámci zverenej bázy firemných zákazníkov
- Spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom riešenia zákazníckych požiadaviek a ich popredajnej podpory
- Viesť pravidelné operatívne jednania s firemnými zákazníkmi

- Notebook, mobilný telefón, služobné vozidlo
- Flexibilná pracovná doba

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujem za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Našim klientom je spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia pre firmy a verejnú správu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Komunikatívnosť
- Spoľahlivosť
- Silný obchodnícky duch
- Dobré prezentačné schopnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3611544  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 €/btt + odmeny z predaja