Quality Engineer / Quality Planner in the Technology Center Components

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Contact partner of internal partners and customers like BMW, Mercedes Benz, GM etc. for
advanced quality planning questions in cooperation with the development team.
• Clarification of quality issues with the customer and the internal quality organization.
• Qualified planning of production quality based on APQP.
• Participation as team member in preparation of the FMEA (D- FMEA and P-FMEA), Control Plan and Flow Diagram.
• Creation and release of quality concept including:
o Development and maintenance of testing plans;
o Creation of sound and structured test procedures in cooperation with development team and
guidance of operators to perform tests accurately.
• Oversight of implementation of internal and customer specific quality requirements and implementation
of relevant counter measures in case of deviations
• Update of customer database for tracking of APQP
• Support in internal and external “lessons learned” measurements.
• Hand-over of the quality concept to the plant and series responsible individuals.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Letný a vianočný bonus
3% príspevok do III. dôchodkového piliera
Development program na zdokonaľovanie odborných a jazykových zručností
4 sick days ročne - dni mimoriadneho voľna naviac
Flexibilný pracovný čas
Strava nad rámec zákona
Bonus pri doporučení zamestnanca
Firemné akcie
Zamestnanecké zľavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávateľských služieb pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Requirements
• Master degree in electrical or mechanical engineering
• 3+ years of professional experience in quality management in industry, ideally with an automotive supplier
• Advanced knowledge of VDA incl. maturity assessment
• Advanced knowledge of quality core tools and methods
• Knowledge of MS Excel, PowerPoint and Outlook and ideally customer portals (IPQ, SQMS, etc.)
• English or German language fluently, any further language is an asset
• Competencies: Drive for results, Problem solving, Conflict management, Communication skills, Interpersonal savvy, Development of self and others

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3601556  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 EUR/brutto