Projektant vedení VN a VVN

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 1400 EUR/mesiac (finálna úroveň mzdy závisí od odbornosti kandidáta) + benefity + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne vykonáva projekčné práce v oblasti vedení vn a vvn:
• komplexný návrh technologického systému vonkajšieho elektrického vedenia,
• výber a špecifikácia typu fázového vodiča, výpočty,
• výber a špecifikácia systému izolácie – typ izolátora, svoriek, armatúr,
• výpočty ťahov a priehybov – určenie dĺžok rozpätí medzi stožiarmi, určenie výškových typov stožiarov, výpočet vzdialeností od križovaných objektov a terénu,
• výpočet a návrh uzemnenia,
• komplexné inžinierske výpočty v oblasti návrhu geometrie stožiarov, vnútorných elektrických vzdialeností, elektrických parametrov a výpočtov elektromagnetických polí,
• vypracovanie rozpočtu stavby na základe návrhu technického riešenia,
- projekt organizácie výstavby
• návrh postupu výstavby s väzbou na možnosti vypínania dotknutého zariadenia a ovplyvnených križovaných alebo súbežných vedení,
• zapracovanie podmienok na obmedzenie križovaných alebo dotknutých zariadení – vedení, ciest, železníc, letísk, a pod.,
• určenie základných požiadaviek na organizáciu výstavby,
- inžinierske činnosti,
• oslovenie dotknutých úradov a prerokovanie spôsobu prípravy stavby,
• oslovenie správcov technickej infraštruktúry a prerokovanie podmienok realizácie, vytýčenie a zákres sietí do mapových podkladov, zapracovanie podmienok organizácii do projektovej dokumentácie,
• oslovenie majiteľov a užívateľov pozemkov a prerokovanie podmienok vstupu, vyhotovenie elaborátu vlastníkov a užívateľov,
• v obmedzenom rozsahu zabezpečovanie územných a stavebných konaní,
- koordinačné činnosti,
- technický rozvoj,

- práca v renomovanej firme,
- možnosť kariérneho rastu,
- sociálny program,
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- základná pracovná doba 37,5 od/týždeň,
- 1 deň voľna naviac
- elektronická stravovacia karta,
- karta Multisport

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a rozvodom elektrickej energie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti,
technické myslenie,
zodpovednosť,
schopnosť učiť sa,

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3591757  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 EUR/mesiac (finálna úroveň mzdy závisí od odbornosti kandidáta) + benefity + ročné odmeny