Pracovník na opravu potrubí

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
4.95-6.40 eur brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručných ľudí, ktorí budú repasovať potrubia.
Uchádzač nemusí mať žiadnu prax, stačí ak je dostatočne zručný - bude kompletne zaučený, dôležité je mať chuť pracovať.
Výška odmeny je závislá od skúseností. Jedná sa o prácu vykonávanú vonku.

- kompletné riešenie opráv a rekonštrukcií potrubných rozvorov, tlakových potrubí (vodné a kanalizačné)
- čistenie potrubia a jeho diagnostika
- odstránenie starého potrubia následne uloženie nového
-práca vo výškach aj vo výkopoch
-práca vyžaduje cestovanie, jedná sa o projekty po celom SVK, Maďarsko a Čechy. V prípade týchto projektov ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ.

- 13 a 14 plat
- DDS 3. pilier
- celoročné úrazové poistenie
- diéty
- stravné lístky 3,60€
- 10% za kvalitu práce
- 10% pre ľudí, ktorí majú zverenú techniku

Informácie o výberovom konaní

Nutný V.P typu B
Spôsobilosť pracovať priemerne 10- 12 h denne
Dobrá manuálna zručnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

pomocné práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3574924  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4.95-6.40 eur brutto/hodina