Asistent/asistentka predaja športového oblečenia a obuvi

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj
- príjem a kontrola tovaru na predajni
- starostlivosť o predajňu
- zákaznícky servis

- 2x ročne firemné oblečenie
- multisport karta
- odmeny z predaja
- zľava na nákup tovaru

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Predajňa so športovými potrebami, oblečením a obuvou

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3570176  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 + odmeny z predaja