Náborár v personálnej agentúre

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
700 + bonusy podľa splnených stanovených cieľov ( mzda až do výšky 2.000,- € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného stavu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu náborár.
Mal by si byť kreatívny, mať proaktívny prístup, komunikatívny, samostatný.
Náplň práce spočíva v aktívnom vyhľadávaní kandidátov pre našich klientov.
Pri tejto pozícii je dôležité, aby si mohol denne cestovať. Gro pracovného času je v teréne, medzi ľuďmi, minimum času v office.
Musíš byt teda aktívny vodič.
Ak hľadáš aktívnu, dynamickú prácu - rád pracuješ s ľuďmi, táto ponuka je pre Teba!

ponúkame stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá na Slovenskom trhu funguje už 20 rokov,
- služobné auto
- služobný note book
- služobný telefón
- stravné lístky vo forme stravovacej karty Doxx

Ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Pekný deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

vyžadujeme:
- skúsenosti z HR sféry
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
- samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3554571  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 + bonusy podľa splnených stanovených cieľov ( mzda až do výšky 2.000,- € brutto)