Programátor výrobných liniek - PLC

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Programátor výrobných liniek - PLC.

Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hľadáme Programátora výrobných liniek, ktorého hlavnou úlohou je programovanie liniek PLC Siemens.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
- vývoj softvéru - PLC programátor Siemens TIA Portal
- poznať zákaznícke štandardy VW a BMW
- programovanie a odlaďovanie liniek aj u zákazníka

Pracovný čas je rozdelený 50% v kancelárii a 50% na montáži u zákazníka.

Požiadavky:
• VŠ, technického zamerania so v odbore priemyselná automatizácia, strojárstvo,
• prax s programovaním liniek podľa štandardov VW a BMW
• znalosť nemeckého jazyka
• ochota cestovať – online programovanie v linke

• odborné školenia
• možnosť stáže v sesterskej firme v Čechách alebo Nemecku
• jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
• služobný telefón
• notebook
• bohatý sociálny program (príspevky na dovolenku, kultúru, podpora mladých rodín, pre mladých zamestnancov (do 33rokov - 5 dní dovolenky nad rámec zákona)
• trinásty plat
• projektové odmeny

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie v odbore priemyselná automatizácia, strojorstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3550857  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600