Asistent/Asistentka predaja značkových odevov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme reprezentatívnu/neho a komunikatívnu/neho Asistentku/Asistenta predaja na pracovný pomer pre medzinárodnú lifestylovú značku Napapijri/North Sails/U.S. Polo Assn.
Miesto výkonu práce: Bratislava – Bory Mall/Eurovea.
Pozícia asistenta/asistentky predaja zahŕňa aktívny predaj oblečenia značky, príjem a kontrolu tovaru na predajni, starostlivosť o predajňu, kompletný zákaznícky servis, riešenie reklamácií. Vzhľadom na to, že asistent predaja je kľúčová osoba, ktorá je v kontakte so zákazníkom, a teda vytvára hlavný dojem z nákupu, hľadáme osoby, ktoré sú komunikatívne, energické, baví ich móda a práca s ňou, majú príjemné vystupovanie a kultivovaný vzhľad. Prirodzená schopnosť predať je veľmi vítaná.

Benefity:
- % z obratu
- Firemné oblečenie
- Stravný lístok vo výške 4€ vo forme Stravovacej karty
- Po skúšobnej dobe zľava na nákup v predajni
- Po 12 mesiacoch príplatok za vernosť (mesačne)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predajňa zaoberajúca sa značkovým oblečením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

- Stredoškolské vzdelanie
- Skúsenosti z priameho predaja odevov
- Práca s pokladňou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3510575  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 880 EUR/mesiac