Vedúci oddelenia technickej prípravy výroby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac brutto v závislosti od typu skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kandidáta na pozíciu Vedúci oddelenia technickej prípravy.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a stabilnú spoločnosť pôsobiacou v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových konštrukcii pre výstavbu priemyselných objektov.

Hlavnou úlohou Vedúceho oddelenia technickej prípravy na tejto pozícii je riadenie, plánovanie a koordinovanie tímu ľudí technického oddelenia a koordináciu CNC výroby (4-6 ľudí). Plánovanie a organizovanie práce na oddelení s ohľadom na pripravované a realizované zákazky a výrobu, zodpovednosť za včasnú prípravu projektov a podkladov do výroby.

Ďalšie typické činnosti, ktorý Vedúci oddelenia vykonáva na tejto pozícii:

- rieši, schvaľuje a odsúhlasuje technické detaily pri príprave a realizácii stavieb
- dopytuje cenové ponuky a technické podklady
- vedie denné operatívne porady oddelenia a prideľuje úlohy
- zúčastňuje sa na týždenných poradách s ostatnými oddeleniami
- zúčastňuje sa obchodných rokovaní
- komunikuje s projektantmi, investormi a ostatnými pracovníkmi oddelení

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme šikovného kandidáta so strojárskym alebo stavebným zameraním, ktorý si vie predstaviť svoju budúcu kariéru na pozícii Vedúceho oddelenia a má skúsenosť s riadením tímu ľudí.

Hľadáme človeka, ktorý:
• sa vie dobre orientovať v technickej, projektovej a výrobnej dokumentácii
• ovláda prácu v programe AutoCAD na pokročilej úrovni
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• má schopnosť viesť obchodné rokovania aj na úrovni riešenia technických detailov

Plat uvedený pri pracovnej pozícii predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient pri výbere kandidátov zohľadní získané skúsenosti a odbornosť, na základe ktorých vie ponúknuť mzdu vo výške 1500- 2000eur mesačne.

• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej a dobre prosperujúcej spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• finančná provízia z uzatvorených obchodov
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
• rôzne firemné akcie a celý rad ďalších benefitov.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky pre obsadenie pracovnej pozície zašlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

SŠ/ VŠ - zameranie stavebného smeru
3 roky praxe v oblasti vedenia tímu ( projektantov, konštruktérov)
Microsoft Office - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3420909  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 EUR/mesiac brutto v závislosti od typu skúseností