Príprava tovaru na rozvoz - Picker

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
740EUR/mesiac + príplatok za výkon 80€ a za prácu v chlade alebo na oddelení čerstvých potravín 80€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a vychystávanie tovaru pre zákazníkov na základe ich objednávok.

Vstupnú lekársku prehliadku zabezpečíme aj uhradíme za Vás
V prípade potreby preukaz VZV vrátane preškolenia zabezpečíme aj uhradíme za Vás
Poskytneme Vám až 5 dní rekondičného voľna naviac k dovolenke
Obdržíte zlatú Metro kartu na nákup a k tomu počas roka pripíšeme nielen kredit 432 € ale naviac aj 5%-tný spätný bonus za každý Váš nákup
Za pracovné výročie Vám podľa odpracovaných rokov garantujeme odmenu vo výške 200€, 400€, 600€ a 800€
Za odporučenie nového zamestnanca Vám vyplatíme 150€
Poskytneme Vám príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100€
Poskytneme Vám príspevok pri Vašej svadbe vo výške 100€
Pomáhate darovaním krvi? My Vás podľa počtu odberov za to odmeníme až do výšky 165€
U nás máte možnosť bezplatného elektornického vzdelávania sa
Obedové menu máme pre Vás už od 0,90€
Stravné lístky za nočné zmeny v hodnote 3,38 €
V rámci kultúry a zábavy organizujeme Vianočné večierky, Deň detí, Mikuláš, Teambuilding....
Počas roka máme pre Vás Vianočné, Veľkonočné, vitamínové balíčky, na deň detí a Mikuláša máme balíčky aj pre najmenších...
Pitný režim pre všetkých zamestnancov
Pri odchode do starobného dôchodku Vám zaplatíme 0,5-2x násobok mesačnej mzdy, v závislosti od odpracovaných rokov
U nás máte pracovný pomer na dobu neurčitú
Máte možnosť si privyrobiť aj formou brigád
Mesačné ohodnotenie do výšky 0 - 30 Eur, ďalší bonus za spokojnosť zákazníka do 12 Eur
Príplatky za prácu v noci, cez víkendy aj počas sviatkov
... a zaplatíme Vám každú odpracovanú minútu navyše

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pre nášho klienta zaoberajúceho sa predajom potravinového i nepotravinového tovaru s pôsobnosťou vo východnej Európe a Ázii, hľadáme asistentov predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ukončené min. SOU
Vysokú orientáciu na zákazníka
Samostatnosť, dôslednosť a presnosť
Flexibilita – práca na zmeny
Práca s PC (Windows, Office)
Analytické a komunikačné schopnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3390367  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 740EUR/mesiac + príplatok za výkon 80€ a za prácu v chlade alebo na oddelení čerstvých potravín 80€