Online Marketing Specialist

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 € + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa svet módy a sociálne siete sú tvojím domovom? Máme pre teba trendy a kreatívnu prácu. Do tímu našej spoločnosti hľadáme novú posilu na pozíciu Online Marketing Specialist.

Náplň práce:

• spravovanie a tvorba online komunikácie
• spravovanie sociálnych sietí
• vytváranie marketingových kampaní pre spoločnosť Start Group
• navrhovanie PPC reklám a propagačných akcií
• práca s Google Analytics a Google AdWords
• tvorba webových stránok v spolupráci s externou agentúrou
• správa obsahu webových stránok
• tvorba a správa Fashion e-shopu
• písanie článkov, blogov
• sledovanie Social Media, Digital Trends
• sledovanie aktuálnych trendov
• fotografovanie

• práca v stabilnej spoločnosti pre renomované fashion značky
• samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
• participácia na inovatívnych projektoch a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
• zamestnanecké zľavy
• firemné benefity

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite svoje CV. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Slovenský jazyk - expert
• Anglický jazyk - aktívne
• Adobe Photoshop - pokročilý
• Google Analytics - pokročilý
• Google AdWords - pokročilý
• MS Excel - pokročilý
• VP sk. B - aktívny vodič

• kreativita
• vzťah k móde
• dobré komunikačné vlastnosti
• analytické a logické myslenie
• flexibilita
• zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3389622  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 € + variabilná zložka