Účtovníčka

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• kompletné vedenie finančného účtovníctva spoločnosti
• samostatné vedenie účtovných závierok, ako aj všetky daňové priznania (daň z príjmov právnických osôb a DPH)
• účtovanie a daňová resp. účtovná kontrola prijatých účtovných dokladov
• vystavovanie faktúr
• vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
• spracovanie odpisovania majetku
• vypracovanie štatistických a iných výkazov
• sledovanie legislatívy súvisiacej s prácou na tejto pracovnej pozícii
• vypracovávanie interných smerníc vo vzťahu k účtovníctvu

• práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
• firemné benefity
• zamestnanecké zľavy
• firemné akcie a teambuildingy

V prípade, že spĺňate dané požiadavky zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Súčasťou pohovoru bude absolvovanie jednoduchého účtovného testu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• praktické skúsenosti na podobnej pozícii
• zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre povinnosť
• svedomité plnenie pracovných úloh
• vysoká miera samostatnosti
• lojalita voči zamestnávateľovi

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3389620  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 €