Obchodný zástupca

Start Group s.r.o.

Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj tovaru vo zverenom regióne
- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- komunikácia s odberateľmi
- tvorba cenových ponúk
- technické poradenstvo
- pravidelný reporting obchodných výsledkov
- ďalšie úlohy v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti
- systematické monitorovanie trhu a spracovávanie informácií

- služobný automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve
- zázemie v úspešnej a silnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie: SŠ s maturitou /vyššie odborné vzdelanie/ VŠ vzdelanie

Počítačové znalosti:
• Microsoft Excel - pokročilý
• Microsoft Outlook - pokročilý
• Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
• technické zručnosti
• skúsenosti s aktívnym predajom
• schopnosť vytvoriť vlastné portfólio klientov
• silná orientácia na klienta a chuť pracovať
• silné komunikačné a prezentačné zručnosti
• ochota cestovať (Vodičský preukaz skupiny B)
• PC zručnosti
• vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• sebaistota, príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3361640  Megjelentetés dátuma: 14.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac