Odborný predajca

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti interiérového dizajnu, hľadáme zodpovedného odborného predajcu.

Náplň práce:

- Práca v interiérovom štúdiu zameranom na predaj exkluzívneho interiérového vybavenia
- Odborné poradenstvo a predaj koncovým zákazníkom
- Spolupráca s interiérovými dizajnérmi a bytovými architektmi
- Analýza potrieb klienta
- Participácia na návrhoch pre klientov
- Spracovanie objednávok
- Starostlivosť o "showroom"

- Motivujúce pracovné a platové podmienky
- Príjemné pracovné prostredie v interiérovom štúdiu
- Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti interiérového dizajnu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Praktické skúsenosti v oblasti predaja interiérového vybavenia
- Práca s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- VP sk. B
- Obchodný duch, vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Zmysel pre dizajn, estetické cítenie
- Proaktivita, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3330321  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou