Pracuj len v piatok a v pondelok zarob si 550€,- (montážnik)

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

do medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou automobilov hľadáme šikovných kolegov na pozíciu montážný pracovník.
- miesto výkonu práce je Trnava
- pracovná doba je Pondelok 6:00- 18:00
Piatok 18:00- 6:00
pracujeme len tieto dni v týždni

Popis práce: montovanie na roznych úsekov výrobnej linky na výrobu automobilov

ponúkame dlhodobú stabilnú spoluprácu
- pracovnú zmluvu na 22 h/ týždeň

základ mzdy: 409€
príplatok za prácu v noci: 1,60€/ hodina
individuálna prémia: 38€/ mesiac
kolektívna prémia: 21€/ mesiac
spolu mzda brutto pri odpracovaní plného fondu: 545,-€
stravovanie zabezpečené priamo v areály spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu vieme zabezpečiť ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

- chuť do práce
- schopnosť odpracovať každý týždeň pondelok a piatok (ostatné dni sú voľno)
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov