Technický koordinátor

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Automobilová 1, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať menšie opravy výrobných zariadení
• Udržiavať plynulosť chodu výroby
• Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
• Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
• Pravidelne hlásiť poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Koordinovať a školiť tím cca 5-7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovať ich spôsobilosť
• Zaškoľovať ľudí na pracovné posty
• Zásobovať dostatok dielcov na pracovnom poste
• Vykonávať operácie údržby 1. stupňa a podieľa sa na TPM
• Zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu (objednávanie a nosenie prostriedkov OOPP), vykonávať obhliadku priestorov a riešiť nedostatky

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu : [email protected]. Po obdržaní životopisu Vás budeme následne kontaktovať. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi a tešíme na spoluprácu.

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania

Požiadavky na zamestnanca

• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3239465  Megjelentetés dátuma: 11.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou