Obchodný zástupca pre zahraničný trh

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Svidník, Prešovský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou strojov na spracovanie potravín, hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre zahraničný trh.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-vyhľadávanie obchodných aktivít a ich aktívna účasť na realizácii
-osobná, telefonická a emailová komunikácia s klientom
-zisťovanie potrieb zákazníkov
-príprava analýz a hľadanie individuálnych riešení pre klientov

-motivačný provízny odmeňovací systém zodpovedajúci dosiahnutým výsledkom
-možnosť zabezpečenia ubytovania
-pracovná doba od 07:30 hod do 16:00 hod.
-príjemný kolektív

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

-ochota vycestovať na dlhšie časové obdobie (služobné cesty, výstavy)
-silnú proklientskú orientáciu
-dobré komunikačné, predajné a prezentačné schopnosti-ambicióznosť
-vítané vzdelanie technického smeru
-počítačové znalosti (Word, Excel, Internet)
-vodičský preukaz typu B
-Anglicky jazyk -slovom aj písmom ALEBO
-Španielsky jazyk- slovom aj písmom

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3212042  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou