Middleware Engineer for Java, Websphere

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra/Prešov, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného medzinárodného klienta, ktorý sa zameriava na IT podporu v bankovom sektore hľadáme kandidáta na pozíciu: Middleware Engineer for Java, Websphere.

Náplň práce:

- Administrácia Web-u aplikačných serverov (Apache, WebSphere,Tomcat,JBoss)
- Integrácia Middleware Komponentov a zákazníckych aplikácii
- Administrácia rozličných LDAP prostredí a technológií
- Inštalácia nových aplikácii a upgradov od dodávateľov
- Design a nastavenie koncepcie Middleware komponentov
- Ďalšie úlohy podlá pokynov priameho nadriadeného

- Jazykové kurzy
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Vyššie odborné vzdelanie
- Vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa

IT znalosti a skúsenosti v podpore aplikácií:
Tomcat
Apache
Websphere
PHP
JBoss
UNIX/Linux – pokročilý, Java – pokročilý, PHP – pokročilý
UNIX/Linux administration - pokročilý

Jazykové znalosti:
AJ - (B2) alebo NJ - (B2) – komunikácia v jednom z jazykov na každodennej báze

Osobnostné požiadavky:
- Flexibilita
- Pro-aktivita a zákaznícka orientácia
- Schopnosť pracovať v tíme
- Komunikačne zručnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2819450  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou