Technický manažér s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Šamorín, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovov a kovových výrobkov, oceľových pružín a drobných oceľových dielov ako sú drôty, rúrky a pružiny, hľadáme skúseného a technicky zdatného Technického manažéra.

Náplň práce:

- Riadenie technického úseku (údržba, technológia, Údržba a správa majetku, nástrojáreň, projekty a investície,...)
- Vedenie, motivácia a hodnotenie zamestnancov úseku
- Riadenie údržby liniek a iných zariadení (operatívnej, preventívnej a cyklickej) s princípmi TPM
- Sledovanie efektivity liniek a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
- Vyhodnocovanie výkonu zariadení, identifikácia slabých miest a navrhovanie opatrení na zlepšenie
- Transfer projektov z materskej firmy a zabezpečenie odovzdania výrobe v čase a požadovanej kvalite
- Úspešne riadiť vzťah s materskou spoločnosťou
- Nepretržité zlepšovanie existujúcich projektov (WCM), riadenie lean projektov
- Navrhovanie projektových riešení v oblasti zavádzania nových technológií
- Zabezpečenie školení a príprava dokumentácie v oblasti technológie, údržby, WCM
- Starostlivosť o budovu a správu majetku s ohľadom na šetrenie nákladov
- Vytvorenie a dodržiavanie zmlúv s 3tími stranami, outsourcing
- Sledovanie, reportovanie, znižovanie všetkých nákladov. Odpadové hospodárstvo, vozový park, výhradné zariadenia.
- Tvorba strategického plánovania v rámci technického úseku, stanovovanie priorít
- Úzka spolupráca s výrobou

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Spoločnosť ponúka ubytovanie
- Štandardné firemné benefity (gastrolístky, firemná jedáleň)

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

- VŠ vzdelanie technického zamerania (strojárstvo, elektrotechnika)
- Prax 5 rokov
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Technické a analytické myslenie (dátovo - orientovaný človek), skúsenosť so zavádzaním nových projektov
- Riadiace a organizačné zručnosti
- Komunikačné zručnosti
- Schopnosť zavádzať procesy a riadiť projekty
- Tímový hráč
- Reálna skúsenosť s TPM a procesným inžinieringom
- Pokročilé znalosti v oblasti výroby (LEAN, Six Sigma, KAIZEN, FMEA, 5S, ), Six Sigma green belt je výhodou
- PC – Microsoft Office – pokročilý, SA
- Vodičský preukaz – B
- ISO 9001 a TS 16 494 – je výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2735006  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou