Можливість для людей з України

SAP Delivery Lead with German language

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
2 800 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ktorá patrí medzi lídrov na trhu v IT sektore hľadá skúseného SAP Delivery Lídra ktorý ovláda nemecký jazyk. Na danej pozícii budete poskytovať technickú podporu a leadership v komplexnom kritickom prostredí SAP. Budete viesť a realizovať SAP projekty a ich komplexné zmeny, ako sú nové implementácie, migrácie, upgrady, konverzie a údržbárske činnosti a zároveň budete primárny kontakt pre zákazníka pre akékoľvek prevádzkové a technické témy vrátane technického poradenstva pre SAP.

Zodpovednosti :
• Poskytovanie možnosti riešenia a podieľanie sa na návrhoch vysokej dostupnosti (HA/DR).
• Zabezpečovanie údržby, optimalizácie a efektívne používanie podporovaných komponentov.
• Správa eskalácií kritických incidentov v technickej oblasti.
• Definovanie a nastavovanie, monitorovanie na základe štandardov, za účelom naplnenia SLA.
• Manažovanie ITIL procesov
• Zariaďovanie požiadaviek na zmeny v procese a v nástrojoch ako manažér zmien
• Zúčastňovanie sa na pravidelných stretnutiach kontroly účtu so zákazníkom a so Account Service Team.
• Vykonávanie riadenie projektov pre technické úlohy / technické riadenie projektov SAP.
• Spolupráca s inými doménami na vytvorení plánov implementácie v SAP (zmeny, projekty, zálohovania a obnovy)
• Identifikovanie príležitosti automatizácie a riadenie ich implementácie.
• Budete predvídať a zvyšovať technologické požiadavky na základe technických potrieb a potrieb klientov.
• Správa/konzultácia architektúry a dizajn hardvéru a softvéru v prostredí klienta.
• Zabezpečovanie aktuálnosti technickej dokumentácie systému (CMDB, Prevádzkové postupy).
• Vedenie interných technických SAP školení pre tímy nižšej úrovne.

- 3 dni dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Home Office
- 100% preplácaná strava zamestnávateľom
- Multisport karta
- Príspevok na MHD

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naša spoločnosť sa umiestnila ako jeden z globálnych hráčov na trhu outsourcingu. Tento dynamický a rastúci trh stále ponúka veľa náročných príležitostí pre motivovaných inžinierov. Jedným zo základných faktorov úspechu je dostupnosť vynikajúcich technických riešení a profesionálne dodanie na dosiahnutie vysokej úrovne spokojnosti zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

SAP Basis administrátor

Počet rokov praxe

5

- 5 rokov skúseností so správou SAP Basis a SAP business suite/ SAP solutions.
- Administrátorské znalosti RDBMS: HANA, Oracle, Sybase ASE, MaxDB, MSSQL (preferuje sa HANA).
- Skúsenosti so SAP a DB technickými každodennými operáciami, SAP a správou živého cyklu databáz.
- Skúsenosť s implementáciou / migračnými projektmi SAP z pohľadu SAP Basis.
- Pokročilé skúsenosti so správou zmien a upgradov z prostredia SAP / DB.
- Skúsenosti s homogénnymi aj heterogénnymi migráciami systémov.
- Skúsenosti s Pokročilým ladením a monitorovaním výkonu.
- SAP Basis (Netweaver) Certifikát , HANA (alebo iná DB) certifikáty sú výhodou.
- Skúsenosť s S/4HANA, BW4/HANA, alebo na pozícii Solution Manager, BO/BOBJ výhodou.
- Silné znalosti Windows and Unix/Linux výhodou.
- Sieťové zručnosti s (TCP/IP, NAT, DNS, Firewalls) výhodou.
- Znalosť skriptovania v prostredí SHELL výhodou.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4315076  Megjelentetés dátuma: 5.5.2022  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac