Vodič sk. B - Devínska Nová Ves, Volkswagen! Zabezpečené ubytovanie a nástup ihneď!

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď po pohovoroch
910 - 1 005 EUR/mesiacZáklad od 765,-€ (brutto)/mesiac + variabilná zložka mzdy (mesačný bonus od 110 do 180 € + príspevky 35 alebo 60 € + príplatky + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zručných a zodpovedných pracovníkov do logistickej spoločnosti v Devínskej Novej Vsi.

Náplň práce podľa schopností zamestnanca:
- Bezchybné, včasné a kvalitné zásobovanie zvereného projektu
- Vykladanie a nakladanie elektrického vláčika
- Prevoz materiálu z bodu A do bodu B
- Zásobovanie jednotlivých pracovísk
- Dovoz prázdnych vagónov
- Plnenie úloh zadaných nadriadeným
- Dodržiavanie pravidiel bezpečnosti a čistoty na pracovisku

- práca na hlavný pracovný pomer
- možnosť dlhodobej práce
- atraktívna mzda
- príspevky za nočné zmeny, nadčasy a sviatky
- bonusy za dochádzku
- možnosť zabezpečenia ubytovania
- príspevok na ubytovanie alebo príspevok na dopravu do zamestnania
- stravné lístky
- bohatý sociálny program a sociálne benefity
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné mikro-pôžičky

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta poskytujúceho logistické služby - skladovanie a zásobovanie materiálom, dodávky dielov v systéme JIT a nákladnú automobilovú dopravu. Na slovenskom trhu sa etablovala v nedávnom období a naďalej sa úspešne rozvíja. Je súčasťou podnikateľského združenia, ktoré má v zahraničí niekoľkodesaťročnú tradíciu s pobočkami takmer na všetkých kontinentoch sveta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- disciplína
- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ po pohovore
- prax na VZV - vítaná

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3740326  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 910 - 1 005 EUR/mesiacZáklad od 765,-€ (brutto)/mesiac + variabilná zložka mzdy (mesačný bonus od 110 do 180 € + príspevky 35 alebo 60 € + príplatky + odmeny)