Operátor obrábacieho stroja s miestom výkonu práce v Humennom, Spišská Nová Ves

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
7,01 - 14 EUR/hod.od 4,24€/hod. + variabilná zložka do 30% - bez praxe, od 4,24€/hod. + variabilná zložka do 30% + prémia za prítomnosť 0,20€/hod., kvalifikačný príplatok 1,30€/hod.- s praxou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených operátorov obrábacích strojov na pracovnú pozíciu Operátor obrábacieho stroja v Humennom alebo Spišskej Novej Vsi, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
Práca na obrábacích strojoch
Práca a nastavovanie na základe technickej dokumentácie
Práca s riadiacim systémom Sinumerik, Heidenhain
V rámci výkonu práce je potrebné cestovanie po prevádzkach.

- Mzda od 4,24€/hod. základná mzda brutto- s praxou
- Variabilná zložka do 30% zo základnej mzdy, t.j. 1,27€/hod., prémia za prítomnosť 0,20€/hod., kvalifikačný príplatok 1,30€/hod.
- stravné lístky
- preplácané nadčasy
- bonus až do výšky 200 € za odpracovanie viac ako 180h/mesiac
- práce v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
- rozšírenie vlastných skúseností
- možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolupodieľať na úspechu spoločnosti
- zvyšovanie kvalifikácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojársky priemysel - Výroba kovov alebo kovových výrobkov
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších strojárenských podnikov v regióne, ktorý je celosvetovo popredným dodávateľom kompletných technológií, zariadení a služieb pre vodné elektrárne, papierne a celulózky, spracovateľov kovov a ocele, a tiež filtráciu kalov v komunálnej aj priemyselnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie - strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- prax s riadiacim systémom Sinumerik, Heidenhain
- prax minimálne 2 roky ako obsluha horizontky
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- prax na podobnej pozícii nutná
- SŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3724587  Megjelentetés dátuma: 25.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7,01 - 14 EUR/hod.od 4,24€/hod. + variabilná zložka do 30% - bez praxe, od 4,24€/hod. + variabilná zložka do 30% + prémia za prítomnosť 0,20€/hod., kvalifikačný príplatok 1,30€/hod.- s praxou