Predavač/Pokladník

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných, komunikatívnych a vždy dobre naladených ľudí na pozíciu predavač/pokladník v maloobchodnej predajni potravín.

Tvojou úlohou bude:
- vedenie pokladne (blokovanie, manipulácia s peniazmi)
- práca s nárezovým strojom
- spracovanie dennej uzávierky na pokladni, odvod hotovosti
- starostlivosť o zverený úsek tovarov
- kontrola doby spotreby na tovare
- kontrola správnosti cenoviek
- starostlivosť o zákazníka
- ochrana majetkových hodnôt

Získaš:
- prácu na HPP v stabilnej spoločnosti s rozsiahlou sieťou prevádzkových jednotiek
- trvalý pracovný pomer
- prácu v dvojzmennej prevádzke
- okrem fixnej zložky aj pohyblivú zložku
- poukážky na nákup

Prax na danej pozícii je výhodou. Miesto práce: Bratislava, Zohor, Tomášov.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stabilná obchodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 2 logistické distribučné centrá a približne 330 maloobchodných prevádzok, najmä na strednom a západnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí byť zdravotne spôsobilý, zodpovedný, presný, spoľahlivý, komunikatívny a vždy dobre naladený.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2804975  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou