Vedúci pracovník v ovocnom sade

Starohorská vinárska spoločnosť, družstvo

Miesto práce
Sebechleby pri Krupine
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacUvedená mzda, je garantovaná minimálna Btto mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie prvotnej evidencie (UKSUP, PPA, štatistiky);
- koordinácia, plánovanie a kontrola prác v ovocnom sade;
- staroslivosť o ovocné stromy a vykonávanie rastlinno - ochranárskej starostlivosti;
- promptné riešenie akútnych situácií;
- ročné plánovanie prác a výnosov plodín;
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy;
- agronomická evidencia.

firemné auto
firemný telefón
notebook
v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie
zvýhodnený stravovací systém
otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Ďakujeme za záujem, ale iba vybraní uchádzači budú oslovení telefonicky, alebo mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vinohradníctvo, ovocinárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v zahraničných sadoch vítaná

Poľnohospodárstvo zamerané na rastlinnú aj živočíšnu výrobu, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov, služby v poľnohospodárskej činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3870373  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac