Pomocný kuchár

Starohájska, s. r. o.

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
1 210 - 1 320 EUR/mesiac5.80€-6.30€/hod. + tringelty + osobne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocného kuchára so skúsenosťami. Očakávame aby si vedel zorganizuje prácu na svojom pracovisku. Naša predstava je tradičná kuchyňa s prvkami modernej gastronómie.

Ponúkame priestor pre realizáciu vlastných nápadov.
Sme pripravený akceptovať platové požiadavky , primerané lokalite a typu nasej reštaurácie.

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor si môžte dohodnúť na tel.: 0917919577.
V čase od 09:00 do 16:00.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Starohájska reštaurácia a piváreň je na trhu 20 rokov. Cez pracovné dni ponúka viac druhov denného menu. Ponuka a la cart je zložená z klasických pivárenských špecialít so zameraním na slovenskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2079608  Megjelentetés dátuma: 30.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 210 - 1 320 EUR/mesiac5.80€-6.30€/hod. + tringelty + osobne ohodnotenie