Menučkový kuchár

Starohájska, s. r. o.

Miesto práce
Haanova 52, 85104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, varenie a výdaj obedového menu. Skladové hospodárstvo. Tvorba obedového jedálneho lístka. Udržiavanie čistoty na pracovisku.

Zamestnanecká strava.

Informácie o pracovnej ponuke a osobný pohovor si môžte dohodnúť len telefonicky na tel.: 0917 919 577 v čase od 09:00 do 20:00.
Pracovná doba cez pracovné dni do 15h.
Pri vzájomnej spokojnosti sa nebránime zvyšovaniu platových podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Príjmeme skúseného kuchára alebo kuchárku s viacročnou praxou a so zodpovedným prístupom. Nástup ihneď.

Starohájska reštaurácia a piváreň je na trhu 20 rokov. Cez pracovné dni ponúka viac druhov denného menu. Ponuka a la cart je zložená z klasických pivárenských špecialít so zameraním na slovenskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2079587  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300