Account Manager (Hungarian)

STARFX PROSOLUTIONS LTD – organizačná zložka Slovensko

EUROVEA - CENTRAL 2, Pribinova 6, 811 09 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadanie potenciálnych zákazníkov
- Udržiavanie kontaktu s potenciálnymi zákazníkmi
- Prezentácia produktov našej spoločnosti potenciálnym zákazníkom

- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Krásna kancelária v centre Bratislavy
- Mladý, húževnatý a profesionálny tím
- Výnimočné platové podmineky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry
- 40 hodinový pracovný týždeň, voľné víkendy
- bezplatné školenia o medzinárodných kapitálových trhoch a predaji
- nepretržitá podpora v každodennej práci
- Služobné cesty, firemné večierky

Počuli ste už, že najrýchlejší kariérny postup je vo finančnom sektore?

Jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich finančných firiem ponúka novú dlhodobú kariérnu príležitosť Slovákom, ktorí hovoria aj po maďarsky alebo Maďarom, ktorí hovoria po slovensky.

Ak ste unavený z beznádejného stagnovania na mieste a chcete sa pripojiť k tímu, kde sa môžete okamžite zapojiť do svetovo najlepšie platiaceho odvetvia, kontaktujte nás.
Ak si myslíte, že by sa táto príležitosť páčila aj niektorým vašim priateľom, prepošlite im túto ponuku, aby ste zamestnanie vašich snov našli spoločne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Finančný sektor

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobré komunikačné schopnosti

Práca pre globálneho obchodníka s cennými papiermi

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3309503  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018