Hlavný ekonóm

STAREK Transport s.r.o.

Miesto práce
Trstená
Termín nástupu
01.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacbonusy , odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti.
• Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku.
• Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre
banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov.
• Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom.
• Dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských
faktúr.
• Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a
daňových priznaní.
• Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
• Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností, zastupovanie
spoločnosti v daňovom konaní.
• Vypracovávanie daňových priznaní.
• Zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy
• Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz. Štatistické hlásenia
• Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov

Práca v mladom a príjemnom kolektíve
Práca vo firme s rastúcim potenciálom
Možnosti osobného rozvoja a profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

KROS Omega - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm a personalista

Počet rokov praxe

5

• Analytické, logické myslenie
• Predpoklady pre tímovú prácu
• Precíznosť (presnosť),
• Spoľahlivosť,
• Zodpovednosť,
• Schopnosť učiť sa nové veci a flexibilita
• Znalosť dane – DPH, DzP PO

Medzinárodná nákladná dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. Poskytujeme komplexný servis medzinárodnej dopravy, logistiky a zasielateľstva. Disponujeme vlastným servisom, v ktorom opravujeme rôzne druhy nákladných vozidiel. V truckservise opravujeme vozidlá, ktoré patria pod našu medzinárodnú dopravu ako aj vozidlá našich klientov.
ID: 4074089  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac