Vedúca predajne FREDDY PANTRoom

Star, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v kamennej predajni FREDDY PANTRoom ( OC Optima ) hľadáme šikovnú vedúcu prevádzky, ktorej pracovnou náplňou bude:

- obsluha zákazníkov v kamennej predajni / telefonické poradenstvo / poradenstvo prostredníctvom sociálnych sietí
- aktívne ponúkanie tovaru a prezentovanie tovaru spoločnosti na vysokej úrovni
- zodpovednosť za vedenie a chod maloobchodnej predajne
- práca s pokladňou a terminálom
- objednávky a evidencia tovaru
- občasné cestovanie - kontrolná činnosť na prevádzke v BA
- vykonávanie inventúr
- administratíva a korešpondencia
- prijímanie, evidencia a riešenie zákazníckych reklamácií
- marketingová činnosť na sociálnej sieti

- variabilná zložka mzdy - obratová prémia
- prémia za vedúcovskú činnosť
- stravné náhrady
- cestovné náhrady a diéty (pracovná cesta)
- zamestnanecká zľava na predávaný sortiment
- práca v mladom energickom kolektíve

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o danú pozíciu. Vzhľadom na veľký záujem, žiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobitne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na ponúkanú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v riadení tímu / organizačné schopnosti
- ekonomické a prevádzkové znalosti
- zmysel pre zodpovednosť a detail
- časová flexibilita

Prinášame Vám obľúbenú, taliansku značku FREDDY, ktorá má viac ako 40 ročnú tradíciu a zastúpenie po celom svete. Na Slovensku máme už 2 pobočky(KE/BA). Naším hlavným produktom sú "push-up" nohavice / legíny, ktoré krásne tvarujú postavu a zadoček a v ktorých sa budete cítiť ako v druhej koži.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4071900  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac