Asistent/ka predaja v predajni SWAROVSKI AUPARK Košice

Staneso Crystal s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
820 - 970 EUR/mesiacZákladné mzda je uvádzaná BRUTTO. Základnej mzde nie sú zahrnuté príplatky za víkendy, stravovací príspevok ani odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* poskytovanie zákazníckeho servisu (predaj šperkov, bytových doplnkov a hodiniek)
* práca s pokladňou
* aranžovanie tovaru
* pravidelné inventúry

* uniforma
* pridelenie firemných šperkov podľa vlastného výberu (možnosť využívať aj vo voľnom čase)
* možnosť kariérneho rastu
* kompletné zaškolenie počas trvania skúšobnej doby
* neustály tréning a vzdelávanie v oblasti techník predaja a komunikácie

Životopis s vašou fotografiou prosím posielajte na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected] , do predmetu prosím uveďte, o ktorú predajňu máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť
* pozitívny vzťah k zákazníkom
* časová flexibilita
* príjemné vystupovanie
* schopnosť pracovať v menšom kolektíve
* predchádzajúca prax v oblasti predaja výhodou, nie
však podmienkou

Spoločnosť STANESO CRYSTAL s.r.o. je výhradným prevádzkovateľom autorizovaných partnerských butikov SWAROVSKI na Slovensku.
ID: 3924001  Megjelentetés dátuma: 22.2.2023  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac