Stavebný technik / Stavebný majster / Údržbár

STAMAK s.f., s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať údržbárske práce (napr. maľovanie, pokladanie dlažby, oprava dverí, atď.)
- Odstraňovať poruchy technického alebo iného vybavenia
- Kontrolovať a diagnostikovať poruchy - hľadať riešenie problematiky
- Zaobstarávať materiál potrebný na opravy / údržbu po dohovore s vedením
- Uvádzať stroje do prevádzky
- Plniť preventívne údržby na strojoch a zariadeniach podľa plánov údržby
- Zabezpečovať čistiace práce na strojoch a zariadeniach podľa požiadaviek
- Súčinnosť pri výstavbe nových prevádzok
- Iné podľa určenia nadriadeného

- Možnosť kariérneho rastu
- Motivačné bonusy a individuálne ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Zodpovedné a profesionálne správanie
- Samostatnosť pri vykonávaní práce

STAMAK s.f., s.r.o. pôsobí na trhu v oblasti stavebného priemyslu a údržby rôzneho druhu. Na starosti má stavebnú činnosť a opravu / údržbu prevádzok predajných sietí. Zámočnícke / zváračské práce, stavebné práce, sanačné práce, vodárenské práce, údržbárske práce - týmto všetkým sa naša spoločnosť zaoberá.
ID: 3660180  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900