Kalkulant pre spracovanie dopytov

STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta 2617/102, 921 01 Piešťany
Termín nástupu
dohodou
od 770 € brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúseností, úrovne ovládania jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovenie podmienok vyrobiteľnosti zákazky
- vypracovanie celkovej kalkulácie výroby v členení - materiál, technická príprava materiálu, zváranie, mechanické opracovanie, povrchová úprava, kooperácie

Okrem základnej mesačnej mzdy je súčasťou odmeňovania variabilná zložka mzdy vo výške od 0 do 20% mesačne, príspevok na letnú a zimnú dovolenku, príp. odmeny.
Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie nástupnej mzdy.

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:
- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- zamestnanecké pôžičky
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok
- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok
- bezplatné výpožičky náradia
- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok
- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)
- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)
- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách
- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti
- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,80 €.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected].

Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o., IČO: 00680508, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu - PODMIENKA!
- strojárske vzdelanie - PODMIENKA!
- samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, iniciatíva
- skúsenosti s výrobou oceľových konštrukcií výhodou (v oblasti
kalkulácií strojárenských výrobkov)
- znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou, nie však podmienkou
- požiadavka na prax v odbore min.3 roky v oblasti kalkulácií v strojárskej výrobe

Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systémy na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov. Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov.
Stručný popis našich úspechov:
- z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete;
- z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete;
- zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete.
Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.
ID: 1975794  Megjelentetés dátuma: 13.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 770 € brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúseností, úrovne ovládania jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu