Projektant, konštruktér betónových konštrukcií

STAING s.r.o.

Miesto práce
Račianska 109A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy, platené dovolenky pre živnostníkov, Home Office

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektant betónových konštrukcií, kreslenie výkresov tvaru a výstuže.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Pružná pracovná doba
Platené dovolenky, odmeny
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch
Firemné benefity

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesný životopis emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti STAING s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z..

Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Allplan - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč.
Ovládanie Acad alebo Allplan

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych stavieb, priemyselných stavieb a inžinierske služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2779825  Megjelentetés dátuma: 25.1.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac