Можливість для людей з України

Skladník STAHLMANN® Nové Zámky

Stahlmann s.r.o.

Miesto práce
Dvorská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiacKvartálne odmeny od 200-400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Príjem, výdaj a kontrola tovaru
•Komunikácia s obchodným oddelením
•Balenie tovaru
•Expedícia tovaru
•Prozákaznícky a proaktívny prístup k zákazníkom
•Udržiavanie TOP čistoty v pridelených skladových priestoroch
•Manažovanie celkového chodu skladu
•Komunikácia s dodávateľmi a centrálou
•Prax v danom odbore je vítaná

•Práca v dynamickej spoločnosti, ktorá je vlajkovou loďou predajní Milwaukee® v Slovenskej a Českej republike
•Práca v lukratívnej predajni s jedinečným konceptom
•Práca v kultivovanom a inovatívnom prostredí
•Odmeňovací systém na mesačnej, alebo kvartálnej báze
•Iniciatívny a šikovný zamestnanci majú možnosť kariérneho a osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu u nás.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• Skúsenosti s vedením skladu sú vítané
• Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• Príjemné vystupovanie
• Komunikačné zručnosti
• Lojalita
• Zmysel pre inovatívnosť

Spoločnosť Stahlmann sa za 10 rokov stala synonymom tej najvyššej kvality v segmente profesionálneho náradia. Počas celého obdobia je značka Stahlmann spájaná iba s prémiovými brandami z USA a Nemecka, ktoré patria medzi absolútnu špičku. Každoročne prinášame high-end novinky, ktoré uľahčujú prácu nielen profesionálom.

Sme úzky tím s vysokým entuziazmom, ktorý sa vďaka profesionálnemu prístupu a zmyslu pre detail vypracoval na lídra v ecommerce prostredí na slovenskom trhu. Svoju prevahu chceme aj naďalej potvrdzovať a vytvoriť si nedosiahnuteľný náskok. S jasnou víziou a precíznosťou budujeme zo značky Stahlmann benchmark, ktorý sa stane pre profesionálov nielen top of mind, ale doslova ich jedinou voľbou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3977520  Megjelentetés dátuma: 6.11.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac