Elektroúdržbár s odbornou spôsobilosťou § 21 a viac

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zamestnancov hľadáme šikovného elektroúdržbára

Miesto práce je v Poprade

Tvojou náplňou práce bude:

* zaistenie plynulého chodu strojov a zariadení (hydraulických, elektrických a mechanických)
* údržba a oprava strojov a zariadení
* inštalačné a elektroinštalačné práce
* oprava slaboprúdových zariadení
* odstraňovanie závad na technických zariadeniach
* kontrola technologických zariadení
* práca na plný úväzok v dvojzmennej prevádzke

- stabilné a perspektívne zamestnanie
- odborný rast
- bezplatná doprava do zamestnania
- bohatý sociálny program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0948 950 910.
Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozície obsadzujeme pre zahraničnú spoločnosť, venujúcu sa výrobe tlakových odliatkov z hliníkových zliatin pre automobily a pre automatizačnú techniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- stupeň odbornej spôsobilosti § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. a viac
- skúsenosti so strojovým zariadením
- základné počítačové zručnosti
- zodpovedný prístup k riešeniu úloh, samostatnosť, zručnosť, presnosť, spoľahlivosť a ochota pracovať
- základná znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4199541  Megjelentetés dátuma: 22.3.2022  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac