Poď pracovať ako operátor/ka výroby v Nižnej

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
ihneď
Od 815 EUR/mesiaczákladná mzda: 710€ brutto mesačne + príplatky za prácu poobede (15% zo základnej mzdy) + 150€ bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných pracovníkov, ktorým na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Vašou náplňou práce bude:
* Odoberanie a kontrola plastových komponentov
* Kontrola a balenie plastových komponentov
* Prekladanie, ukladanie, balenie komponentov
* Pomocné práce vo výrobe a v sklade
* Kontrola kvality lakovaných výrobkov

Práca na 2 zmeny: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00

Pracovné prostredie, kolektív aj samotnú prácu je možné vidieť aj vyskúšať na obhliadke pracoviska, ktorá je samozrejmou súčasťou prijímacieho konanie.

Atraktívne platové ohodnotenie
Stabilná práca v menšom kolektíve
Gastro lístky v hodnote 3,83 €
Zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe
Možnosť dlhodobej stabilnej práce

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií neváhajte a zavolajte nám na číslo
0948 950 910 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a zaoberá sa lakovaním plastových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- logické myslenie a flexibilita
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť
- dobrý zrak a šikovné ruky
- pravidelná dochádzka do práce

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3983794  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 815 EUR/mesiac